9:00-20:00 без вихідних

Недорогі дивани від виробника в Києві

Уточнити Пошук

Диван Ретро

5 500 грн. 7 500 грн. -27%

Диван Прометей

6 500 грн. 7 990 грн. -19%

Диван Прометей 2

6 500 грн. 7 990 грн. -19%

Диван Султан Міні

6 800 грн. 8 500 грн. -20%

Диван Відень

7 200 грн. 8 390 грн. -14%

Диван Гном

7 450 грн.

Диван Даша

7 600 грн.

Диван Фортуна

7 946 грн. 8 960 грн. -11%

Диван Лайм

8 200 грн. 8 990 грн. -9%

Диван Каприз

8 217 грн. 9 870 грн. -17%

Диван Дрім

8 348 грн.

Диван Берто

8 600 грн.

Диван Бруно

8 800 грн.

Мартін Еко

8 800 грн.

Показано з 1 по 18 із 249 (всього 14 сторінок)

Дивани - невід'ємний атрибут інтер'єру ще з часів середньовіччя. Вони, пройшовши довгий шлях еволюції, дійшли до наших днів саме в тому вигляді, в якому ми і звикли їх бачити сьогодні. Першим прототипом сучасного дивана була звичайна дерев'яна лава, а звичні для нас обтягнуті тканиною екземпляри прийшли до нас з Франції епохи королів, а саме з XVIIстоліття, коли перші м'які диванчики стали з'являтися у французьких вельмож, які дуже любили і шанували всяку розкіш в побуті. Трохи пізніше цей атрибут інтер'єру завезли і в Царську Росію. Саме тоді вони і з'явилися на території сучасної України. У ті далекі часи це було великою розкішшю, і купити диван було скоєно не по кишені простому обивателеві. Але часи змінюються і сьогодні придбати цей предмет меблів може дозволити собі практично кожен, так як знайти диванчик за смаком і по кишені не складе абсолютно ніяких труднощів, адже замовити диван можна навіть не виходячи з дому.

Без цього воістину незамінного атрибуту інтер'єру просто неможливо уявити сучасну квартиру. Сьогодні дивани можна зустріти не тільки у вітальнях, але також в дитячих кімнатах і навіть в спальнях, де іноді, завдяки своїй компактності і функціональності, вони можуть стати повноцінною заміною ліжка. Тепер пропонуємо приділити трохи уваги питанням підбору диванів.

Як вибрати диван правильно?

Вибір дивана - заняття в цілому досить приємне, проте іноді воно завдає чимало клопоту. Для деяких людей це просто зручні меблі, а для деяких - атрибут інтер'єру. Отже, якщо у Ваші плани входить купити диван, то обов'язково звертайте свою увагу на наведені нижче аспекти.

Варто розуміти, для чого саме буде використовуватися дана меблі. Може бути це буде повноцінний сон, а можливо, Ви хочете просто прилягти після важкого робочого дня? Для першого випадку підійде великий розкладний диван на якісному пружинному блоці. У другому ж варто звернути свою увагу на більш компактні рішення, які будуть прикрашати приміщення своїм стильним ергономічним дизайном.

Якщо хочеться заощадити максимум простору - підбирайте дивани з вбудованою білизняний нішею. Туди можна буде складати не тільки постіль, але і різні речі. Подібна ніша є практично у всіх сучасних диванів-книжок.

Дивани «три в одному» - диван + крісло = ліжко відмінно підійдуть для великих сімей, адже на них одночасно може розміститися до 3 осіб. Також всі перераховані функції можуть в собі поєднувати кутові дивани . У складеному стані це все виглядає як м'який куточок, однак одним рухом руки перетворюється у велику ліжко.

Для офісів, кафе, ресторанів та інших громадських закладів краще робити вибір на користь практичних НЕ розкладних моделей з щільною оббивкою. Це також може бути шкіра або еко-шкіра. Стійкість оббивного матеріалу також буде важлива і при виборі дивана для кухні.

Прийшовши в магазин меблів, не соромтеся попросити каталог диванів. Як правило, в ньому представлені типові моделі і варіанти тканин під замовлення. У випадку ж з інтернет-магазинами все набагато простіше - досить просто перейти в потрібну рубрику і вибрати все на свій смак: і сам диван, і тканина оббивки, і її забарвлення.

Типи диванів, які представлені на ринку

У будь-якому каталозі, а також на фото диванів в Інтернеті ми бачимо їх в складеному вигляді і тільки лише за описом можемо зрозуміти, який саме тип механізму використовується в тому чи іншому виробі. Почнемо з того, що будь-який диван може мати два або три складання.

Умовно всі дивани з двома складаннями за типом механізму можуть бути розділені на:

  • книжка - коли спинка відкидається назад, при цьому чути характерне клацання;
  • єврокнижка - коли сидіння висувається вперед, а спинка опускається вниз;
  • «Клік-клак» - такий собі модернізований варіант класичної «книжки», який також має проміжне положення спинки;
  • «Дельфін» - подушка розташована під сидінням, яке, в свою чергу, викочується по всій ширині спального місця, після чого притягається, утворюючи єдину площину з основним сидінням;
  • софа - частина каркаса викочується вперед, після чого на ньому розміщується знімна спинка;

Це тільки частина найбільш поширених типів механізмів. Крім них зустрічаються ще й інші різновиди, такі як «пума», «Венеція» та ін.

Дивани ж з трьома складаннями поділяються на:

  • «Французькі розкладачки» - складений втричі матрац ховається під подушками для сидіння;
  • «Американські розкладачки» - відрізняються від попереднього варіанту тим, що не потрібно знімати подушки і їх конструкція є більш міцною;
  • «Акордеони» - їх сидіння викочуються вперед, а складена вдвічі спинка розкладається;
  • «Викатні» - для того, щоб розкласти такий диван досить просто потягнути на себе передню його частину , яка потягне за собою все решта .

За типом наповнення :

  1. Ламелі. Застосовуються переважно в ортопедичних моделях і являють собою дерев'яний шпон зігнутої форми, який виступає в якості опори для матраца. Якісно запобігають скупчення пилу на поверхні дивана .
  2. Металева сітка. Відмінно підлаштовується під анатомічні особливості людини і є в достатній мірі ортопедичним рішенням.
  3. Пружинна «змійка». Один з найпопулярніших варіантів. Являє собою безліч сталевих оцинкованих пружин з великою кількістю витків, які покликані підтримувати матрац.
  4. Суцільне основу. Пряма жорстка поверхня, на якій лежить матрац. Досить жорстке , але дуже зносостійке рішення .

Якісний диван - який він ?

Запорукою безпеки і міцності будь-яких меблів виступає якість матеріалів, з яких вона виготовлена. Перш за все для дивана важливий якісний каркас, який повинен бути виготовлений з натуральної, добре просушеної деревини, залишкова вологість якої не повинна перевищувати 7%. Фанера і ДСП, які також є невід'ємними атрибутами подібних меблів повинні також бути відповідної якості.

Важливу роль відіграє і якість фурнітури - петлі, ручки, опорні ніжки та інші елементи конструкції повинні бути виконані з міцних металевих сплавів і бути геометрично рівними, добре відполірованими, так як вони впливають не тільки ка функціональність рухомих елементів, але і на зовнішній вигляд.

Каталоги деяких меблевих магазинів рясніють вже дуже дешевими пропозиціями. Якраз-таки в них, як правило, і зекономлено на матеріалах, які використовувалися при виготовленні - низькосортна деревина, дешева китайська фурнітура. На перший погляд недосвідченому покупцеві помітити це буде досить важко, в дешеву ціну будуть виправдовувати нібито акцією, тому краще купити диван недорого, зате в перевіреному місці, враховуючи відгуки людей, які вже встигли зробити подібну покупку.

Де б ви не купували диван - не забудьте запитати про наявність всіх відповідних сертифікатів, які б підтверджували якість пропонованої вам продукції. Це в деякій мірі убезпечить вас від недобросовісних продавців. Відсутністю подібних сертифікатів часто грішать продавці на ринках. І якщо такого немає, великий ризик нарватися на застосування екологічно небезпечних матеріалів і деревини - але ж цим будете дихати ви і ваші діти!

Де недорого купити диван в Києві?

Такі меблі, як дивани сьогодні аж ніяк не є дефіцитом і придбати її можна практично всюди: в меблевих павільйонах на ринках, в будівельних гіпермаркетах, інтернет-магазинах, виставках і т.д. Купити диван в Києві недорого можна також зі складу фабрики, якщо така є недалеко від вас.   

Однак ми переконані, що оптимальним варіантом буде зробити це через Інтернет, де за цілком прийнятні гроші можна отримати досить якісний виріб. Саме такі дивани та представлені на нашому сайті. MyMebli співпрацює тільки з кращими виробниками м'яких меблів України, має всі належні сертифікати і може гарантувати відмінну якість всієї представленої на сайті продукції.

Вагома перевага всіх інтернет-магазинів в цілому і нашого зокрема полягає у відсутності таких значних витрат на утримання великих торгових площ і роздутого штату продавців-консультантів, без яких не обійтися звичною оффлайновой точці продажу. Саме в зв'язку з подорожчанням ціни оренди безліч магазинів переходить в онлайн + офіс з продажу. Саме таку модель продажу і практикуємо ми, компанія « MyMebli ». Природно, є й невеликий мінус в тому, що не можна помацати пропонований продукт, але все це нівелюється відмінною можливістю придбати дивани недорого.

Від чого залежать ціни на дивани?

Це питання безсумнівно цікавить багатьох покупців. На вартість диванів впливає як складність механізму, так і довжина виробу. Крім того, важливу роль у формуванні ціни на диван грає оббивна тканина, якість якої визначається, перш за все, її щільністю і складом. Більш дорогими будуть тканини класу «анти-кіготь», які користуються особливою популярністю у любителів домашніх тварин.

Якщо ви хочете купити недорогий диван, можете сміливо доглядати готові виставкові зразки. Як правило, ціна на них на порядок нижче, ніж якщо в разі виготовлення подібної моделі на замовлення, коли підбирається розмір, тканину і фурнітура. Вагомою перевагою подібної покупки буде не тільки грошова економія, але і відсутність етапу очікування, який інколи може досягати декількох тижнів.

« MyMebli » - це можливість придбати фабричний диван за ціною від виробника.

Ціни на дивани

Назва

Ціна

диван Відень

4790 грн .

диван Фортуна

4860 грн .

диван Карат

5890 грн .

диван Майстер

6130 грн .

диван Дует

5890 грн .